NĚMČINA JINAK

Němcová miluje lidi. Je extrovert s víkendovou duší Introverta, co má větší radost z úspěchu druhých než ze svého vlastního. A taky ta, co nemá ráda slovo: „Pomáhám“. Němcová to prostě dělá. Ne proto, že musí. Ale proto, že chce. Proto se od září učím italsky. Ještě vloni jsem říkala, že si to nechávám na důchod. Ale pak přišla ta otázka: „Proč?“ Proč nezačít hned? Jaké výmluvy mě brzdí? Byla jen jediná. Ta, na kterou nehraju, tedy ta, že mám málo času. Kecy. Kdo chce, čas si vždycky najde. A Němcová dvakrát. Do toho diáře se ta hodina někam vejde. Musí. Jedna hodina týdně. 5 minut každý den. Když přece něco jako úča radím ostatním, musím to sama dělat taky a řídit se tím. Jinak to nefunguje. Slova můžou lhát, ale řeč těla nikoliv.

Navíc si Němcová jako Profi úča jiných jazyků velmi rychle uvědomí, jak lehké je zapomenout na to, jak i její začátky byly těžké, a velmi rychle se dokáže zpátky vcítit do těch „Druhých“, kteří jsou opravdu bezradní a ratlos a vážně nemají Ahnung, proč to tak v tom jazyce zrovna je. A že to, co je přece tak „einfach“, je pro ně fakt sehr schwer! A chová se úplně stejně jako její Studenti: úkoly dělá zásadně v den před novou hodinou – večer. Nebo vůbec. Zato s klidným svědomím, že se na té dané hodině bude maximálně soustředit a dá do toho všechno. A to Němcová zodpovědně zvládá! To maximální soustředění se v ten daný moment.

A taky: nebojí se mluvit! Ví, že s chybami. Hodně. Ale ty se snaží podruhé už nedělat. A taky se smát. Furt.
Protože, kdo se umí smát sám sobě, nemá potřebu se pak posmívat ostatním.

Přeji Vám, ať to máte stejně jako JÁ. V čemkoliv, co děláte mit Liebe. Vroni

DÁRKOVÝ POUKAZ NA KNIHU NĚMČINA JINAK CVIČNÍK ANEB ÜBUNGSHEFT

Udělejte někomu radost! Věnujte mu Geschenk! 
Dárkový poukaz na knihu NĚMČINA JINAK!
Dárek nejen vždy potěší, ale i může popostrčit k možnosti UDĚLAT DALŠÍ KROK!
Do objednávky přidejte k poznámce jméno, komu má být poukaz/Gutschein věnován.

Eure Vroni!

Hallo alle - Ahoj všichni vítám Vás JÁ, tedy

NĚMČINA JINAK!

Alles ist anders. Tuto knihu můžete číst od jaké strany právě teď chcete. Můžete začít začátkem, prostředkem, ale i koncem. Jediné, co zde platí, je to, že každá záludnost je vysvětlena v jedné kapitole.

Nejsem klasická učebnice gramatiky, najdete u mě německé (a někdy i české) záludnosti.
Jsem určena všem začátečníkům, pokročilým - prostě všem, kdo mají rádi němčinu a bavorštinu.
Snažím se být vtipná a jednoduchá. Schválně. Proto se zasmějte, možná poučte a inspirujte k dalším otázkám. Za chyby ručím a na dotazy se těším!

Viel Spass wünscht Euch! Eure Vroni


NĚMČINA JINAK 

369,- Kč

   

Cvičník - Übungsheft

Hallo Alle! Herzlich willkommen bei der Wiederholung.
jsem určený všem, kdo si chtějí zkontrolovat, co umí a co neumí! Všem co dokáží intuicí tipnout odpověď, ale jako bonus by chtěli vědět proč.
Přeji Vám, ať zjistíte, že už vlastně všechno umíte. Ať víte, že víte! Prázdné Flächen využijte na Vaše Notizen (klidně malůvky)

Eure Vroni!


CVIČNÍK 

349,- Kč

   

Objednávkový formulář pro knihu Němčina jinak - Cvičník - Dárkový poukaz